KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Sunday, March 20, 2022

Republikanie rejestrują wyborców na stacjach benzynowych


 Republikanie (RNC) podjęli inicjatywę rejestracji wyborców na stacjach benzynowych w odpowiedzi na rekordowy wzrost cen przez co w niektórych rejonach kraju Amerykanie płacą ponad 6 dolarów za galon.

„Nie ma wątpliwości, że wszyscy odczuwają ból przy pompie, więc stacja benzynowa w tej chwili może być najlepszym możliwym miejscem dla naszych wolontariuszy, aby porozmawiać i poprosić kogoś o zapisanie się do wyborow”.

„Pod rządami Joe Bidena rodziny płacą więcej za benzyne niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedziała w oświadczeniu Fox News przewodnicząca RNC Ronna McDaniel. „Po zabiciu amerykańskiej niezależności energetycznej Biden zwraca się do naszych przeciwników za granicą o zaspokojenie potrzeby energetycznej Ameryki. Amerykańskie rodziny odczuwają ból przy pompie, a Bidena i Demokratów to nie obchodzi i pogarszają sytuację”.

Biały Dom tego nie komentuje, ale Demokraci gdzie tylko się da tworzą i mnożą teorie o źródle galopujących cen. Zazwyczaj to wina Trumpa spiskującego z Putinem przeciwko "prawdziwej" demokracji na świecie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.