On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, April 9, 2022

Historyczne dokowanie kapsuły SpaceX na stacji kosmicznej


 Załoga historycznej misji Axiom 1 zadokowała w module Harmony w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) w sobotę rano. Dokowanie zostało zgłoszone jako „zakończone” o 8:41 czasu nowojorskiego (ET).

Sukces przyszedł po kilkuminutowym wstrzymaniu lotu kosmicznego z powodu problemu z wideo na stacji.

Początkowo oczekiwano, że Crew Dragon Endeavour zadokuje o 7:45 czasu wschodniego, ale został zatrzymany 20 metrów od stacji, ponieważ załoga pracowała nad rozwiązaniem problemu.

Ax-1, pierwsza misja z całkowicie prywatną załogą, która dotarła do orbitującego laboratorium, wystartowała z NASA Kennedy Space Center na Florydzie o 11:17 w piątek ET na rakiecie SpaceX Falcon 9.

W załodze 10-dniowego lotu znaleźli się były astronauta NASA Michael López-Alegría oraz płacący pasażerowie Larry Connor, Mark Pathy i Eytan Stibbe. Trzech biznesmenów zapłaciło po 55 milionów dolarów za miejsce.

Astronauci wezmą udział w wielodyscyplinarnym programie naukowym, w tym w eksperymencie obserwacyjnym burzy rozpoczętym przez Ilana Ramona, który zginął na pokładzie wahadłowca Columbia w 2003 roku.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.