On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Wednesday, May 18, 2022

Disney ogłasza kolekcję ubrań LGBTQ+ dla dzieci


 Disney wypuścił w poniedziałek nową linię ubrań LGBTQ+ dla dzieci w związku ze sporem firmy z Republikańskim i gubernatorem Florydy Ronem DeSantisem o nowe prawo dotyczące praw rodzicielskich.

Disney potępił prawo w oświadczeniu pod koniec marca, mówiąc, że „nigdy nie powinno zostać przyjęte i nigdy nie powinno zostać podpisane”.

Prawo umożliwia rodzicom dostęp do dokumentacji edukacyjnej i zdrowotnej ich dzieci oraz wymaga, aby szkoły powiadamiały rodziców o zmianach w stanie psychicznym, fizycznym lub emocjonalnym ich dzieci. Szkoły są zwolnione z ujawniania rodzicom informacji o dziecku, jeśli „rozsądnie rozważna osoba” obawia się, że może to spowodować znęcanie się, porzucenie lub zaniedbanie.

Lewicowe media skutecznie ukrywają informacje o tym, że akcje Disneya spadły o 20 procent w kwietniu i 40 w ciągu 12 miesięcy. Wygląda na to, że Amerykanom nie podoba się fakt, że firma otwarcie promuje LGBTQ wśród ich dzieci.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.