78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, June 26, 2022

400 000 parasoli tarasowych sprzedanych w Costco wycofano z powodu ryzyka pożaru


 Ponad 400 000 parasoli tarasowych ze światłami LED sprzedanych w sklepach Costco zostało wycofanych z rynku z powodu awarii, która może spowodować, że staną w płomieniach.

Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich wydała w tym tygodniu ogłoszenie o wycofaniu parasoli z rynku po sześciu zgłoszonych przypadkach nieprawidłowego działania produktu.

„Firma otrzymała sześć raportów o przegrzaniu akumulatorów litowo-jonowych” – napisała komisja. „Obejmuje to trzy doniesienia o zapaleniu się paneli słonecznych podczas ładowania za pomocą zasilacza sieciowego w pomieszczeniu i dwa doniesienia o zapaleniu się parasoli, gdy panel słoneczny przegrzał się i zapalił, gdy był przymocowany do parasola, oraz jedno obrażenia spowodowane wdychaniem dymu”.

„Konsumenci powinni natychmiast przestać używać parasoli, zdjąć krążek panelu słonecznego zawierający baterię litowo-jonową z górnej części parasola, przechowywać z dala od słońca i materiałów palnych oraz nie ładować baterii za pomocą zasilacza sieciowego."

Parasole można oddać w każdym sklepie Costco.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.