78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, June 26, 2022

DICK’S Sporting Goods ogłosiła, że zaoferuje pracownikom do 4000 USD przerwanie ciąży, 0 za utrzymanie


 Po wiadomości o decyzji Sądu Najwyższego 5-4 uchylającej Roe v. Wade, która oddała decyzje dotyczące prawa aborcyjnego z powrotem do stanów, DICK'S Sporting Goods ogłosiła, że zaoferuje do 4000 USD kosztów podróży dla pracowników, którzy zdecydują się przerwać ciążę i muszą w tym celu wyjechać poza stan, ale nie powie, czy firma planuje również nagrodzić pracownice w ciąży, które zdecydują się na urodzenie dziecka zamiast aborcji.

„Chociaż nie wiemy, jaką decyzję podejmie każdy stan w odpowiedzi na to orzeczenie, my w DICK'S Sporting Goods jesteśmy gotowi zapewnić wszystkim członkom zespołu stały i bezpieczny dostęp do oferowanych przez nas korzyści, niezależnie od stanu, w którym mieszkasz,” mówi e-mail od firmy CEO Lauren Hobart.

Breitbart News skontaktowało się z DICK’S w piątkowe popołudnie, pytając, czy firma zapewni również kobietom w ciąży i wybierającym życie dla swojego dziecka stypendium w wysokości 4000 dolarów, w imię równości.

„Jeśli nie, dlaczego?” Zapytał Breitbart News. Jednak DICK’S nie odpowiedział na to zapytanie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.