Friday, August 26, 2022

Demokraci boją się Stefanowskiego. Pomogli manipulować wybór kandydata z ramienia Partii Niezależnej


 Wczoraj kancelaria prawna reprezentująca komitet 'Bob na Gubernatora' (Bob for Governor Committee) osobiście dostarczyła list do Sekretarza Stanu Connecticut po niewłaściwie przeprowadzonym głosowaniu na wyborach we wtorek wieczorem.

„Przewodniczący Telesca przyznał wczoraj, że z pomocą działaczy Demokratów naruszył własne regulaminy i na miejscu wymyślił zasady, by odmówić stanowiska Partii Niezależnej Bobowi Stefanowskiemu, mimo że Stefanowski miał na niego więcej głosów niż wszyscy inni kandydaci startujący w klubie, łącznie z panem Hotalingiem (który wygrał - PN). Pan Telesca pozbawił wyborców Partii Niezależnej, którzy się pojawili, ich praw i wyszydził demokrację. Nasz doradca ds. kampanii podejmuje odpowiednie działania, aby zakwestionować to nielegalne głosowanie i jesteśmy przekonani, że gdy sędzia pozna fakty, obali je”.

* Podczas ostatnich wyborów na gubernatora w CT moje konto na FB było kilkakrotnie blokowane, bo informacje o kampanii były widziane jako pomoc dla pana Stefanowskiego. - K z PN