On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, September 3, 2022

Texas wysyła teraz migrantów do Chicago

(Fox News)

 Burmistrz Chicago Lori Lightfoot, Demokratka, zaatakowała republikańskiego gubernatora Teksasu Grega Abbotta w czwartek po południu, nazywając go „człowiekiem bez moralności” po tym, jak w środę wieczorem wysłał dwa autobusy migrantów na Union Station w jej mieście. Abbot próbuje uczulić Demokratów na ogromne koszty i problemy jakie ma Teksas w związku z kryzysem na granicy z Meksykiem i niepohamowanym napływem migrantów do USA a zwłaszcza jego stanu. Kryzysem wywołanym przez prezydenta Bidena i innych polityków partii Demokratycznej, w tym burmistrzów takich miast jak Nowy Jork i Chicago. 

Lightfoot przedstawiła uwagi podczas konferencji prasowej z władzami miasta i lokalnymi partnerami: „Pozwólcie mi powiedzieć głośno i wyraźnie Gregowi Abbottowi i jego współpracownikom w Teksasie z tymi ciągłymi zagrywkami politycznymi. Abbott potwierdził to, co niestety wielu z nas już wiedziało, że jest człowiekiem bez moralności, człowieczeństwa i wstydu”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.