On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, October 7, 2022

Joe Biden ułaskawia tysiące skazanych za posiadanie marihuany przed wyborami


 Prezydent Joe Biden ogłosił w czwartek swoją decyzję o ułaskawieniu niektórych federalnych przestępstw związanych z marihuaną.

„Jak często powtarzałem podczas mojej kampanii prezydenckiej, nikt nie powinien siedzieć w więzieniu tylko za używanie lub posiadanie marihuany” – powiedział Biden w oświadczeniu wydanym przez Biały Dom, zauważając, że zbrodnie związane z marihuaną „zniszczyły zbyt wiele istnień”.

Biden powiedział, że ułaskawi wszystkie wcześniejsze przestępstwa federalne polegające na zwykłym posiadaniu marihuany, polecając swojemu prokuratorowi generalnemu ustanowienie systemu ułaskawienia wszystkich kwalifikujących się osób.

Powiedział, że liczba ułaskawień wyniesie „tysiące”. Ułaskawienie dotyczy wyłącznie przestępstw federalnych, a nie stanowych lub lokalnych zarzutów i wyroków skazujących.

Wielu Amerykanów uważa tą decyzję za słuszną, tym bardziej że w USA marihuana jest już w zasadzie legalna, ale nie da się ukryć, że amnestia teraz, na miesiąc przed wyborami, to zagrywka polityczna, bo Demokraci przegrywają na wszystkich kierunkach. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.