On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Saturday, October 1, 2022

Musk powiedział, że Cybertruck może być krótko używany jako łódź


 Elon Musk napisał w czwartek na Twitterze, że nadchodzący Cybertruck będzie miał możliwość unoszenia się na wodzie, co zwiększy jego użyteczność.

„Cybertruck będzie wystarczająco wodoodporny, aby przez krótki czas służyć jako łódź, dzięki czemu może przemierzać rzeki, jeziora, a nawet morza, które nie są zbyt wzburzone” – napisał Musk.

 Ostatni tweet spotkał się z dużym sceptycyzmem w mediach społecznościowych, a niektórzy wskazywali, że wiele samochodów, w tym Volkswagen Beetle, może unosić się na wodzie przez krótki czas, ale ostatecznie tonąć.

Jedna godna uwagi odpowiedź nadeszła od Departamentu Zasobów Naturalnych Stanu Waszyngton, który storpedował tweet Muska jednym ze swoich, który zawierał zdjęcie zanurzonego samochodu i powiedział: „błagamy, abyście zrozumieli, że wszystko, co „służy krótko jako łódź” nie powinno być używane jako łódź”.

Można powiedzieć, że Musk sam się wystawił na ta kpinę, ale trzeba pamiętać, że większość rządowych instytucji nie lubi go.