Monday, August 14, 2023

Złożono artykuły impeachmentu przeciwko prezydetowi Bidenowi

Breitbart(.)com: Kongresmen Greg Steube (Republikanin z Florydy) złożył w piątek artykuły impeachmentu przeciwko prezydentowi Joe Bidenowi, mówiąc, że to najwyższy czas.

W swoim komunikacie prasowym Steube zakomunikował , że artykuły impeachmentu zostały złożone w związku z rzekomymi „dużymi przestępstwami i wykroczeniami” prezydenta.

Steube kontynuował:

"(Biden) Podważył integralność swojego urzędu, zniesławił prezydenturę, zdradził zaufanie jako prezydent i działał w sposób wywrotowy przeciwko praworządności i sprawiedliwości kosztem obywateli Ameryki. Dowody gromadzą się z dnia na dzień — Przestępcza Rodzina Bidenów czerpała korzyści z pozycji Joe Bidena w rządzie poprzez przekupstwo, groźby i oszustwa. Nie można pozwolić, aby Joe Biden nadal zasiadał w Białym Domu, sprzedając nasz kraj."

W piątkowym poście w mediach społecznościowych Steube wymienił przekupstwo, wymuszenia, utrudnianie działania wymiaru sprawiedliwości, oszustwa i zaangażowanie finansowe w narkotyki i prostytucję, dodając: „JUŻ MINĄŁ czas na oskarżenie Joe Bidena”.