Friday, April 20, 2018

Tylko w USA: Ujawniono notatki służbowe byłego szefa FBI, CNN udaje że czegoś nie widzi

Po miesiącach starań, próśb i gróźb Departament Sprawiedliwości wreszcie ujawnił notatki byłego szefa FBI, Jamesa Comey, i do tego bez zamazanych części. Lewicowe media oczywiście dwoją się i troją aby odwrócić uwagę od prawdy która wychodzi na jaw.

Dla przykładu, CNN przytacza fragment gdzie podobno Putin powiedział Trumpowi że:" mamy jedne z najpiękniejszych dziwek na świecie." Comey pisał także że "Prezydent bardziej zainteresowany własnymi fortunami niż ciężarem swoich nowych obowiązków".

Co CNN, i inni, omija szerokim lukiem? Fakt, że te dokumenty potwierdzają podejrzenia że Comey nielegalnie przekazał prasie tajne dokumenty. Pomijając tutaj fakt ze notatki służbowe z rozmów z prezydentem USA są automatycznie tajnymi dokumentami.

Sam fakt ze FBI i Departament Sprawiedliwości ociągały się i po prostu nie chciały ujawnić tych dokumentów Kongresowi jest już skandalem. Teraz okazuje się ze pomagali oni ukryć fakt że Comey popełnił przestępstwa kłamiąc pod przysięgą.

I pomyśleć ze Ameryka nie miała by tych skandali z byłym szefem FBI gdyby dokładnie 3 lata temu posłuchano naszego apelu aby wyrzucić Comey-go na zbi%y py$k po jego wypowiedzi ze Polacy kolaborowali z Nazistami.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.