Saturday, August 11, 2018

Tylko w USA: Zbliżają sie wybory, socjalistyczna cenzura e-gigantów szaleje

Zbliżają się wybory do Kongresu USA i giganci internetu (e-giganci) - Facebook, Twitter i Youtube, rozpętali kampanie cenzury wobec swoich politycznych oponentów, konserwatywnej prawicy. Polskie media konserwatywne doskonale wiedza o czym pisze. Tez odczuwają na swojej skórze działania tej, nie bójmy się tego nazwać po imieniu, socjalistycznej cenzury.

Tym razem jednak E-giganci, w większości prowadzeni przez lewaków, dokręcają wszystkim śruby. Teraz za napisanie krytycznego artykułu wobec dożywotniej kandydatki na prezydenta, Hillary Clinton, lub do nie dawna "najwyższego autorytetu" w sprawie służb wywiadowczych, Diane Feinstein (*), można nie tylko być zawieszony na jakiś czas ale stracić konto na ZAWSZE.


O zaostrzeniu kampanii przeciwko krytykom tych zasłużonych pan przekonali się właśnie amerykańscy dziennikarze. Jeden z nich, Byron York, opublikował właśnie w Washington Examiner , i na Twiterze, bardzo krytyczny artykuł o Hillary Clinton i błyskawicznie dostał wiadomość ze jest dochodzenie w jego sprawie.

Na YouTube każdy kto spróbuje opublikować wideo Alexa Jonesa, szuka wszędzie wielkie lewicowe konspiracje, moze się już teraz pożegnać się za swoim kontem. Podobno automatycznie.

To wszystko robią ludzie którzy twierdza za to Donald Trump jest największym zagrożeniem dla wolności słowa i demokracji.

Na szczęście dla nas wszystkich Hillary Clinton nie zamierza się zamknąć i dzięki temu każdy moze zobaczyć ze to własnie ona, i jej skorumpowana do kręgosłupa partia, to prawdziwe zagrożenie dla demokracji.

I ty też możesz być zawieszony
Polscy zwolennicy cenzury i socjalizmu szybko się uczą i wiedza ze wystarczy zgłosić twój post do administratora a ten automatycznie, tak tak, robi to program, Cie zablokuje. Robią to dość często i z wielkim entuzjazmem. 

-------------------

* Dianne Goldman Berman Feinstein jest amerykańskim politykiem, który pełni funkcję starszego senatora Stanów Zjednoczonych z Kalifornii, miejsce, które zajmuje od 1992 r. Członek Partii Demokratycznej, wcześniej była burmistrzem San Francisco od 1978 do 1988 r.
Feinstein jest pierwszą i jedyną kobietą, która przewodniczyła Komisji ds. Regulaminu Senatu  i Komisji ds. Wywiadu w latach 2009-2015. Jest jedyną kobietą, która przewodniczyła inauguracji prezydenckiej USA.

Feinstein jest tez pierwszym amerykańskim politykiem dla której przez ostatnie 20 lat pracował chiński szpieg, a ostanie 5 lat za jej świadomością bo poinformowana była o tym przez FBI.