On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, March 21, 2019

Kongresmenka Maxine Waters: Ludzie musza zażądać Impeachmentu!

Kongresmenka Maxine Waters wyładowała się na swoich Demokratycznych koleżankach i kolegach za to, że nie dotrzymali obietnicy kampanii, by zrobić impeachment prezydenta Trumpa, mimo kontrolowania Izby Reprezentantów już przez miesiące. 

"Niestety wielu członków Kongresu szepcze, że prezydent powinien zostać oskarżony, ale nie poparło mojego wezwania do impeachmentu. Tylko nieliczni z nas odważyli się nakłaniać zarówno Demokratów, jak i Republikanów do zaskarżenia tego niebezpiecznego prezydenta. Będe dalej próbować. Społeczeństwo musi tego żądać! ”- napisała na Twitterze Waters.

Liberalna ustawodawczyni domaga się impeachmentu prezydenta Trumpa od jego inauguracji w 2017 r .; rutynowo krzyczy „Impeach 45!” na wiecach i imprezach w całym kraju.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.