Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, April 30, 2019

FBI udaremniło atak terrorystyczny w Kalifornii

Władze federalne udaremniły atak terrorystyczny; aresztując jedną osobę za planowanie serii śmiertelnych ataków na policjantów z Los Angeles i ośrodki turystyczne w całym regionie. 

"Amerykański weteran armii planował zdetonować improwizowane urządzenia wybuchowe w kilku lokalizacjach w południowej Kalifornii, aby spowodować masowe straty życia ludzkiego w spisku terrorystycznym udaremnionym przez funkcjonariuszy organów ścigania", donosi Los Angeles Times. 

Nie jest jasne, jak daleko poszło wykonanie tego ataku, ale źródła podały, że mężczyzna miał określone cele, w tym policjantów z Los Angeles, molo w Santa Monica i bliżej nie określoną lokalizację w Long Beach. Źródła podały, że przeszedł na islam, ale nie wiadomo, czy było to związane z planami.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.