Polish Products

Najlepsze polskie słodycze and dole strony. Best of Polish candy & chocolate at bottom of the page.

Wednesday, April 3, 2019

Następny dzień ataków na Polskę i Polaków: Pulaski był ko....

"Przypadkowo" znaleźli takie zdjęcie
Gdyby to by to były normalne czasy to albo bym czuł duże zaskoczenie albo bym się z politowaniem stuknął w czoło i wrócił do moich normalnych zajęć. Ale to nie są normalne czasy i zaczynam podejrzewać, że zarówno artykuł o Kubie Rozpruwaczu jak i ten poniżej to po prostu ataki na Polskę. Tym razem mamy atak zręcznie wykorzystujący ostatni skandal z LGBT+ w Warszawskich szkołach. 

O co chodzi tym razem? Dzisiaj Chicago Tribune doniosło, że nasz i Amerykański bohater wojny rewolucyjnej, Kazimierz Pulaski był kobieta która żyła jako mężczyzna, lub może jeszcze lepiej, transgender. (I pamiętajmy, że reguły poprawności politycznej zabraniają nam z tym dyskutować.)

Wszystko to bierze się z tego, że podobno w grobie Pułaskiego znaleziono szkielet należący do kobiety a przecież w zawierusze wojennej nikt nigdy nie myli lokalizacji miejsc pochowku poległych. I może dlatego potrzebowali ponad 200 lat na znalezienie grobu. 

- To wszystko zaczyna wyglądać jak dobrze zorganizowana akcja. Wczoraj okazało się, że Polak byl Kubą Rozpruwaczem. Dzisiaj Pulaski to "transgender person". Co przyniesie jutro? 

Updated on Sep. 22, 2020