Wednesday, April 3, 2019

Następny dzień ataków na Polskę i Polaków: Pulaski był ko....

"Przypadkowo" znaleźli takie zdjęcie
Gdyby to by to były normalne czasy to albo bym czuł duże zaskoczenie albo bym się z politowaniem stuknął w czoło i wrócił do moich normalnych zajęć. Ale to nie są normalne czasy i zaczynam podejrzewać, że zarówno artykuł o Kubie Rozpruwaczu jak i ten poniżej to po prostu ataki na Polskę. Tym razem mamy atak zręcznie wykorzystujący ostatni skandal z LGBT+ w Warszawskich szkołach. 

O co chodzi tym razem? Dzisiaj Chicago Tribune doniosło, że nasz i Amerykański bohater wojny rewolucyjnej, Kazimierz Pulaski był kobieta która żyła jako mężczyzna, lub może jeszcze lepiej, transgender. (I pamiętajmy, że reguły poprawności politycznej zabraniają nam z tym dyskutować.)

Wszystko to bierze się z tego, że podobno w grobie Pułaskiego znaleziono szkielet należący do kobiety a przecież w zawierusze wojennej nikt nigdy nie myli lokalizacji miejsc pochowku poległych. I może dlatego potrzebowali ponad 200 lat na znalezienie grobu. 

- To wszystko zaczyna wyglądać jak dobrze zorganizowana akcja. Wczoraj okazało się, że Polak byl Kubą Rozpruwaczem. Dzisiaj Pulaski to "transgender person". Co przyniesie jutro? 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.