Saturday, June 1, 2019

Najbardziej skompromitowana senator w USA w dalszym ciągu kandyduje na prezydenta

W nadchodzących wyborach na prezydenta USA nie ma bardziej skompromitowanej osoby która kandyduje niż Elizabeth Warren. Senator Warren myśli, że są jeszcze naiwni, i prawdopodobnie ma racje, ludzie którzy wierzą w jej bzdurne tłumaczenie, że opierała swoją wiarę na opowieściach dziadka i babci, że jest pochodzenia Indiańskiego. 

Sama taka wiara moze jeszcze być zrozumiała, ale on pisała że jest pochodzenia Indiańskiego w swoim Resume (Curriculum vitae) gdy zdawała egzaminy na adwokata i na pozycje profesora na najbardziej prestiżowym uniwersytecie w USA, Harvardzie. To nie tylko kłamstwo, to także przestępstwo, oszustwo, cos co prawnik zdający na licencje adwokacka wie. Tego typu przestępstwa są częste i to jest dobre źródło dochodów dla adwokata.

Nie wiem dlaczego żaden prokurator jeszcze się tym nie zainteresował ale podejrzewam, że są co najmniej trzy powody. Po pierwsze, chroni ja immunitet. Po drugie, adwokaci chronią "swoich". Po trzecie, większość adwokatów ma poglądy lewicowe i próba pociągnięcia Warren do odpowiedzialności karnej z urzędu na pewno spotkała by się z oporem. 

Dzięki temu w dalszym ciągu możemy wytykać Demokratom hipokryzje i zakłamanie na konkretnym przykładzie i nie musimy się martwic, że stok nas oskarży o rasizm lub cos równie brzydkie.