Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, April 7, 2020

Chińczycy ukrywali jak poważna jest epidemia


Epidemia w USA powoli zwalnia ale w dalszym ciągu rośnie szybciej niż dwa tygodnie temu. Dzisiaj mamy 368.5 tysiąca zakażeń i 11 tysięcy zgonów związanych z wirusem. 

W międzyczasie coraz więcej polityków amerykańskich dołącza się do żądań usunięcia, lub rezygnacji, ze stanowiska szefa Światowej Organizacji Zdrowia, Tedrosa Adhanom Ghebreyesusa, który według nich pomagał Chińczykom ukrywanie prawdziwej sytuacji związanej z epidemią i do przyczynienia się do błędnych i nie dostatecznych przygotowań do pandemii. 

W tym samym czasie lewicowe media z CNN na czele całą winę zwalają na Trumpa którego administracja jest, przynajmniej w oczach opozycji, nie przygotowana do pandemii. 

Pojawia się także coraz więcej żądań ze strony partii Demokratów aby w szybko nadchodzących wyborach prezydenckich wszyscy obywatele mogli oddać glosy droga pocztowa pomimo, że w przeszłości było bardzo dużo przypadków oszustw wyborczych związanych właśnie z głosowaniem drogą pocztową.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.