On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Tuesday, April 7, 2020

Chińczycy ukrywali jak poważna jest epidemia


Epidemia w USA powoli zwalnia ale w dalszym ciągu rośnie szybciej niż dwa tygodnie temu. Dzisiaj mamy 368.5 tysiąca zakażeń i 11 tysięcy zgonów związanych z wirusem. 

W międzyczasie coraz więcej polityków amerykańskich dołącza się do żądań usunięcia, lub rezygnacji, ze stanowiska szefa Światowej Organizacji Zdrowia, Tedrosa Adhanom Ghebreyesusa, który według nich pomagał Chińczykom ukrywanie prawdziwej sytuacji związanej z epidemią i do przyczynienia się do błędnych i nie dostatecznych przygotowań do pandemii. 

W tym samym czasie lewicowe media z CNN na czele całą winę zwalają na Trumpa którego administracja jest, przynajmniej w oczach opozycji, nie przygotowana do pandemii. 

Pojawia się także coraz więcej żądań ze strony partii Demokratów aby w szybko nadchodzących wyborach prezydenckich wszyscy obywatele mogli oddać glosy droga pocztowa pomimo, że w przeszłości było bardzo dużo przypadków oszustw wyborczych związanych właśnie z głosowaniem drogą pocztową.