Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, April 24, 2020

USA: Jutro będziemy mieli ponad 50 tysięcy zgonów

Jeszcze niedawno trudno było to sobie wyobrazić ale jeszcze dzisiaj Ameryka przekroczy liczbę 50 tysięcy zgonów związanych z koronawirusem. 

W miedzy czasie niektóre stany zaostrzają ograniczenia a inne je znoszą i się "otwierają". To tylko zaostrza konflikty polityczne nie tylko na arenie walki o fotel prezydencki ale także na arenie lokalnej. 

Polityczni komentatorzy zaczynają także pytać jak to się stało, ze USA musza tak bardzo polegać na imporcie koniecznych artykułów z Chin. Zaczynają też coraz poważniej przyglądać się tzw. elitom, klasie rządzącej i politykom takim jak Joe Biden którzy, oni lub ich rodziny, podobno bardzo się wzbogacili na kontaktach z Chinami. Wszystko wskazuje na to, ze okres który nastąpi po przejściu epidemii będzie bardzo interesujący.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.