On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, April 24, 2020

USA: Jutro będziemy mieli ponad 50 tysięcy zgonów

Jeszcze niedawno trudno było to sobie wyobrazić ale jeszcze dzisiaj Ameryka przekroczy liczbę 50 tysięcy zgonów związanych z koronawirusem. 

W miedzy czasie niektóre stany zaostrzają ograniczenia a inne je znoszą i się "otwierają". To tylko zaostrza konflikty polityczne nie tylko na arenie walki o fotel prezydencki ale także na arenie lokalnej. 

Polityczni komentatorzy zaczynają także pytać jak to się stało, ze USA musza tak bardzo polegać na imporcie koniecznych artykułów z Chin. Zaczynają też coraz poważniej przyglądać się tzw. elitom, klasie rządzącej i politykom takim jak Joe Biden którzy, oni lub ich rodziny, podobno bardzo się wzbogacili na kontaktach z Chinami. Wszystko wskazuje na to, ze okres który nastąpi po przejściu epidemii będzie bardzo interesujący.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.