Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, May 21, 2020

Cuomo ignoruje skandal z domami starców: „Nie możemy utrzymać wszystkich przy życiu”Nowojorski gubernator Andrew Cuomo odmówił wzięcia odpowiedzialności za swoje nakazy z 25 marca zmuszające domy opieki nad osobami starszymi do przyjmowania pacjentów z COVID-19, argumentując, że „starsi ludzie umrą z powodu tego wirusa” niezależnie od wszystkiego.

W zeszłym tygodniu Cuomo zmienił swoje nakazy dotyczące domów opieki po tym, jak spotkał się z ostrą krytyką - ale nie wcześniej niż tysiące nowojorczyków zmarło w placówkach opieki długoterminowej nad osobami w podeszłym wieku. Eksperci ds. zdrowia ostrzegali w zeszłym tygodniu, że liczba ta jest prawdopodobnie znacznie wyższa, ponieważ Nowy Jork przestał liczyć zgony mieszkańców domów opieki, którzy zmarli z powodu COVID-19 poza domami opieki. 

W obliczu tych niepowodzeń Cuomo argumentował, że nikt nie powinien być pociągany do odpowiedzialności za te zgony.

"Czym jest sprawiedliwość? Kogo możemy ścigać za te zgony? Nikogo. Nikogo. Matkę Nature. Boga. Skąd pochodzi ten wirus? Ludzie umrą z powodu tego wirusa. Taka jest prawda" - powiedział dla CBS News. „Starsi ludzie, osoby wrażliwe umrą z powodu tego wirusa. Stanie się tak pomimo wszystkiego, co zrobisz. Ponieważ przy całym naszym postępie jako społeczeństwo nie możemy utrzymać wszystkich przy życiu ”. Cuomo później cofnął swoje komentarze, zapewniając Nowo Jorczyków, że „ochrona naszych domów opieki i naszych seniorów jest najwyższym priorytetem”. Ale nadal nie chciał przyznać, że jego polityka z 25 marca była błędem.


To tragedia, że tacy ludzi dorywają się do władzy. Tym bardziej gdy jego brat, dziennikarz CNN, promuje go na prezydenta USA (Joe Biden nie jest jeszcze 100-procentowym kandydatem).

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.