78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, June 16, 2020

Lewicowe media: Trump może być ciężko chory

Media "głównego nurtu" wyraziły "zaniepokojenie" stanem zdrowia prezydenta Trumpa, ponieważ według nich było widać oznaki pogorszenia się jego stanu zdrowia podczas ceremonii w West Point.

Po przygotowanych uwagach dla absolwentów akademii wojskowej Trump został ostrożnie zejść ze sceny. Krótkie wideo tego "wydarzenia" zostało udostępnione na Twitterze i ma już ponad 12 milionów wyświetleń.

New York Times już dał nagłówek: "Trumpa Powolne Zejście Po Rampie Wzbudza Nowe Pytania o Jego Zdrowie". 

"Pan Trump - który w niedzielę skończył 74 lata, jest najstarszym prezydentem USA w swojej pierwszej kadencji - został nagrany jak waha się schodząc po rampie krok po kroku, po tym jak wygłosił przemówienie do absolwentów w nowojorskiej akademii. Nadinspektor akademii, generał broni Darryl A. Williams szedł obok niego. Pan Trump przyspieszył nieco przy ostatnich trzech krokach, gdy dotarł do końca,” napisała reporterka Timesa Maggie Haberman.

Dziennikarze spekulowali również, że łyk wody Trumpa podczas jego przemowy był również powodem do niepokoju, ponieważ potrzebował obu rąk, aby podnieść szklankę do ust.

Trump odpowiedział na spekulacje na temat przypadku z rampa. "Rampa po której zszedłem po przemowie w West Point, była bardzo długa i stroma i nie miała poręczy a, co najważniejsze, była bardzo śliska", napisał tweeta Trump. "Ostatnią rzeczą, którą zamierzałem zrobić, to dać zakochanym w "Fake Newsach" dobra zabawę. Ostatnie dziesięć kroków zszedłem szybciej z rozpędu!

Media "głównego nurtu" miały olbrzymie, nadzieje a tu nic!

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.