Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, September 27, 2020

Demokraci wmawiają nam, że Trump planuje to samo co zrobił Łukaszenka. A co oni robią?


 Praktycznie przez cały tydzień Demokraci i lewicowe media, a zwłaszcza CNN, wmawiały nam, że Trump planuje to samo co zrobił Łukaszenka. A co oni robią w międzyczasie?

Już od prawie 3 miesięcy trwają zamieszki w kilku największych miastach USA a media i politycy partii Demokratycznej nie tylko, że nie próbują tego krytykować to tak naprawdę umyślnie "dolewają oliwy do ognia" i zachęcają do krwawych rozruchów. 

Wszystko wskazuje na to, że to nie Trump nie pogodzi się z wynikami wyborów a zrobią to Demokraci. Szczerze mówiąc to do dnia dzisiejszego pani Clinton nie pogodziła się ze swoja porażką i w dalszym ciągu bladzi po przysłowiowym już lesie. Niestety, lewica szykuje nam cos gorszego. Oni planują krwawe zamieszki na wypadek wygranej Trumpa. Już dziś wielu z nich twierdzi, że zastrzelenie rasisty, a dla nich rasistą jest w zasadzie każdy bialy a tym bardziej sympatyk Trumpa, jest moralnie dopuszczalne. 

Mam nadziej, że się mylę.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.