On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Sunday, September 27, 2020

Demokraci wmawiają nam, że Trump planuje to samo co zrobił Łukaszenka. A co oni robią?


 Praktycznie przez cały tydzień Demokraci i lewicowe media, a zwłaszcza CNN, wmawiały nam, że Trump planuje to samo co zrobił Łukaszenka. A co oni robią w międzyczasie?

Już od prawie 3 miesięcy trwają zamieszki w kilku największych miastach USA a media i politycy partii Demokratycznej nie tylko, że nie próbują tego krytykować to tak naprawdę umyślnie "dolewają oliwy do ognia" i zachęcają do krwawych rozruchów. 

Wszystko wskazuje na to, że to nie Trump nie pogodzi się z wynikami wyborów a zrobią to Demokraci. Szczerze mówiąc to do dnia dzisiejszego pani Clinton nie pogodziła się ze swoja porażką i w dalszym ciągu bladzi po przysłowiowym już lesie. Niestety, lewica szykuje nam cos gorszego. Oni planują krwawe zamieszki na wypadek wygranej Trumpa. Już dziś wielu z nich twierdzi, że zastrzelenie rasisty, a dla nich rasistą jest w zasadzie każdy bialy a tym bardziej sympatyk Trumpa, jest moralnie dopuszczalne. 

Mam nadziej, że się mylę.