Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, September 27, 2020

Gingrich w Fox News opisuje jak rodzina Bidenów zarobiła 1.5 miliarda dolarów od Chin. CNN: Trump nie płaci podatków


Newt Gingrich na łamach Fox News opisuje jak w 2013 ówczesny wiceprezydent Joe Biden odbył oficjalną podróż do Chin i zabrał ze sobą swojego syna, Huntera. Dziesięć dni po podróży mała firma inwestycyjna Huntera nawiązała współpracę z państwowym Bank of China, aby założyć fundusz Bohai Harvest RST (BHR) który zgarnął około 1,5 miliarda dolarów z transakcji. 

Co ciekawe, Hunter nie miał doświadczenia w zakresie private equity ani odpowiedniej wiedzy specjalistycznej. Ponadto Hunter nie miał poważnych doświadczeń w Chinach. Teraz z nowo wydanych zapisów z podróży wiemy, że Hunter był w Chinach pięć razy w latach 2009–2014, i to wszystko.

Hunter miał jednak jedną ważną cechę: był synem urzędującego wiceprezydenta. Jeszcze bardziej uderzające było to, że ówczesny prezydent Obama zrobił Bidena najważniejszym przedstawicielem administracji w kontaktach z Chinami. Zignorowanie tego faktu byłoby świadomą ślepotą.

To wszystko i więcej zostało opublikowane 12 godzin temu. Teraz CNN i New York Times ogłaszają, że Trump w zasadzie nie płaci podatków od swojej fortuny i działalności biznesowej. Przypadek? Dlaczego nie poczekali aby zrobić tego "October Surprise"?

Wtorkowa debata. jeśli do niej dojdzie, będzie bardzo ciekawa.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.