Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, September 14, 2020

LA: Bandyta strzelał do ludzi szeryfa poważnie ich raniąc, ale to nie koniec

Fox News: 100 000 nagrody za informację o bandycie

 Zapewne większość z was słyszała już o tym, że w Los Angeles ktoś strzelał do policjantów z biura szeryfa i ich obrażenia były tak ciężkie, że nie było pewności, że przeżyją. Ale, prawdopodobnie nie słyszeliście o tym co się stało później.

Po przewiezieniu rannych policjantów do pobliskiego szpitala udała tam się również grupa protestantów którzy usiłowali wtargnąć do środka a gdy to się nie udało dzięki zdecydowanej postawie strażników zablokowała wszystkie wejścia i wyjścia krzycząc: "mamy nadzieje, że umrą.". 

Większość linków do doniesienia o "proteście" pod szpitalem zniknęła z sieci ale go znalazłem. To co najbardziej utkwiło w pamięci to fakt, że znaleźli się "aktywiści" którzy chcieli aby najbliższe rodziny postrzelonych wiedziały, że oni życzą im śmierci. 

„Dlatego umieracie jeden po drugim, głupie sk...le”. "Umrzecie jeden po drugim. To się nie skończy."

„Jesteś następny....”

„Chcę przekazać rodzinie [niesłyszalne] wiadomość: mam nadzieję, że sk...le umrą”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.