Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, October 17, 2020

ABC milczy, wyszło na jaw, że w ostatniej "debacie" brali udział podstawieni "niezależni" ludzie


 Demokraci robili wszystko aby najpierw nie dopuścić to wirtualnego spotkania Trumpa z wyborcami typu "town hall meeting" (ratusz) a gdy już do tego doszło zachowywali się jakby to była debata Trumpa z Bidenem którą wygrał ten ostatni.

Niestety prawda jak zawsze z Demokratami jest zupełnie inna.

Teraz, stacja ABC milczy wśród narastającej krytyki swojego "ratusza" z Joe Bidenem po tym, jak dwóch z uczestników, którzy zadawali pytania kandydatowi na Demokratów, zostało zidentyfikowanych jako autor przemówień Obamy i żona wybitnego demokraty z Pensylwanii. Dodać tutaj należy, że to już co najmniej drugi taki przypadek. Ale tym razem rodzi się z tego następny skandal. 

Z tego wszystkiego rodzi się pytania: Jeśli Joe Biden rzeczywiście zdecydowanie wygrywa te wybory to dlaczego takie głupie zagrania? Dlaczego ludzie Bidena boja się zadawania kandydatowi pytań przez przypadkowych ludzi? Co oni przed nami ukrywają? 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.