On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, October 17, 2020

ABC milczy, wyszło na jaw, że w ostatniej "debacie" brali udział podstawieni "niezależni" ludzie


 Demokraci robili wszystko aby najpierw nie dopuścić to wirtualnego spotkania Trumpa z wyborcami typu "town hall meeting" (ratusz) a gdy już do tego doszło zachowywali się jakby to była debata Trumpa z Bidenem którą wygrał ten ostatni.

Niestety prawda jak zawsze z Demokratami jest zupełnie inna.

Teraz, stacja ABC milczy wśród narastającej krytyki swojego "ratusza" z Joe Bidenem po tym, jak dwóch z uczestników, którzy zadawali pytania kandydatowi na Demokratów, zostało zidentyfikowanych jako autor przemówień Obamy i żona wybitnego demokraty z Pensylwanii. Dodać tutaj należy, że to już co najmniej drugi taki przypadek. Ale tym razem rodzi się z tego następny skandal. 

Z tego wszystkiego rodzi się pytania: Jeśli Joe Biden rzeczywiście zdecydowanie wygrywa te wybory to dlaczego takie głupie zagrania? Dlaczego ludzie Bidena boja się zadawania kandydatowi pytań przez przypadkowych ludzi? Co oni przed nami ukrywają? 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.