On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Saturday, October 17, 2020

ABC milczy, wyszło na jaw, że w ostatniej "debacie" brali udział podstawieni "niezależni" ludzie


 Demokraci robili wszystko aby najpierw nie dopuścić to wirtualnego spotkania Trumpa z wyborcami typu "town hall meeting" (ratusz) a gdy już do tego doszło zachowywali się jakby to była debata Trumpa z Bidenem którą wygrał ten ostatni.

Niestety prawda jak zawsze z Demokratami jest zupełnie inna.

Teraz, stacja ABC milczy wśród narastającej krytyki swojego "ratusza" z Joe Bidenem po tym, jak dwóch z uczestników, którzy zadawali pytania kandydatowi na Demokratów, zostało zidentyfikowanych jako autor przemówień Obamy i żona wybitnego demokraty z Pensylwanii. Dodać tutaj należy, że to już co najmniej drugi taki przypadek. Ale tym razem rodzi się z tego następny skandal. 

Z tego wszystkiego rodzi się pytania: Jeśli Joe Biden rzeczywiście zdecydowanie wygrywa te wybory to dlaczego takie głupie zagrania? Dlaczego ludzie Bidena boja się zadawania kandydatowi pytań przez przypadkowych ludzi? Co oni przed nami ukrywają?