Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, October 8, 2020

Trump mówi, że „nie będzie tracił czasu” na „wirtualną debatę” po ogłoszeniu zmian formatu debat


 Prezydent Trump, w swoim pierwszym wywiadzie od czasu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa, powiedział Marii Bartiromo z Fox Business w czwartek, że nie weźmie udziału w następnej debacie, zaledwie kilka minut po tym, jak Komisja ds. Debat Prezydenckich (CPD) ogłosiła ostateczną debatę zaplanowaną na 15 października jako wirtualną.

CPD ogłosiło we wtorek, że „druga debata prezydencka będzie miała formę spotkania miejskiego, w którym kandydaci będą uczestniczyć z różnych odległych miejsc”. Steve Scully z C-SPAN nadal jest przygotowany na prowadzenie drugiej debaty prezydenckiej z Miami.

Ale w czwartkowym wywiadzie dla Fox Business prezydent powiedział, że nie weźmie udziału w wirtualnej debacie.

„Komisja zmieniła styl debaty i jest to dla nas nie do zaakceptowania” - powiedział Trump w 'Poranku z Marią'. Prezydent dodał, że spodziewał się „pobić go również w drugiej debacie”

„Nie zamierzam prowadzić wirtualnej debaty” - ciągnął Trump. „Nie zamierzam tracić czasu na wirtualną debatę”. Prezydent powiedział, że nie zamierza „siedzieć przy komputerze” i debatować, nazywając to „śmiesznym”. „Próbują chronić Bidena” - powiedział Trump. "Wszyscy to robią." 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.