78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, October 25, 2020

Trump mówi, że wyborcy zdecydują między „super wyzdrowieniem Trumpa a depresją Bidena”


 Prezydent Trump, który prowadził kampanię w stanie Wisconsin powiedział zebranym, że podczas gdy on walczy o klasę średnią, Joe Biden walczy o swojego syna.

Trump powtórzył zdanie, którego używał wiele razy w tym tygodniu: że to Biden był powodem, dla którego kandydował na prezydenta w 2016 roku. „Miałem dużo łatwiejsze życie, będę z wami szczery” - powiedział Trump o swoim życiu przed prezydenturą. - „Myślę, że to mogłoby być trochę łatwiejsze. Nie wiedziałem, że bagno jest tak głębokie.”

W Ohio Trump powiedział zwolennikom, że nigdy nie wygrałby, gdyby jego przeciwnik Joe Biden „wykonał dobrą robotę” jako wiceprezydent.

Trump powiedział, że Biden jest pierwszym politykiem, który kandyduje obiecując podwyżki podatków. - Jest pierwszym politykiem, który kiedykolwiek startował, mówiąc, że czterokrotnie zwiększy wasze podatki. To najbardziej szalona rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem - powiedział.

Biden zapowiedział, że podniesie podatki dla bogatych, obiecując, że nie podniesie ich nikomu, kto zarabia mniej niż 400 000 dolarów.

„Te wybory to wybór pomiędzy super wyzdrowieniem Trumpa a depresją Bidena” - powiedział Trump w Północnej Karolinie.

Podczas godzinnego wiecu Trump powiedział, że kraj jest zmęczony słuchaniem o koronawirusie i wskazał na własne wyzdrowienie jako przykład tego, jak Amerykanie mogą iść dalej. "Miałem to. Oto jestem!" - powiedział Trump do tłumu.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.