On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, January 9, 2021

Demokraci chcą jak najszybciej nowego impeachment-u. Zarzuty już w poniedziałek

Mike Pence i Nancy Pelosi

 Demokraci w Izbie Reprezentantów przygotowywali w piątek nowe artykuły oskarżenia prezydenta Trumpa po śmiertelnych zamieszkach na Kapitolu dwa dni wcześniej i nieudanej próbie powstrzymania Kongresu przed potwierdzeniem zwycięstwa prezydenta Joe Bidena.

Kongresmeni z Rhode Island, Maryland i z Kalifornii przejęli inicjatywę w sprawie impeachmentu wymierzonego w rzekome wysiłki Trumpa w celu wzniecenia zamieszek a nawet insurekcji.

Pelosi i przywódca Demokratów w Senacie, Chuck Schumer z Nowego Jorku, nalegali na natychmiastowe usunięcie Trumpa przez 25 poprawkę, argumentując, że utrzymanie Trumpa u władzy jest zbyt ryzykowne do 20 stycznia, kiedy to ma zostać zainaugurowany demokrata Joe Biden. Ale ponieważ wiceprezydent Mike Pence nie zamierza usunąć Trumpa, jak wymagałaby poprawka, Demokraci wydają się mieć szerokie poparcie w swoim klubie dla drugiej rundy impeachmentu.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.