Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, January 9, 2021

Demokraci chcą jak najszybciej nowego impeachment-u. Zarzuty już w poniedziałek

Mike Pence i Nancy Pelosi

 Demokraci w Izbie Reprezentantów przygotowywali w piątek nowe artykuły oskarżenia prezydenta Trumpa po śmiertelnych zamieszkach na Kapitolu dwa dni wcześniej i nieudanej próbie powstrzymania Kongresu przed potwierdzeniem zwycięstwa prezydenta Joe Bidena.

Kongresmeni z Rhode Island, Maryland i z Kalifornii przejęli inicjatywę w sprawie impeachmentu wymierzonego w rzekome wysiłki Trumpa w celu wzniecenia zamieszek a nawet insurekcji.

Pelosi i przywódca Demokratów w Senacie, Chuck Schumer z Nowego Jorku, nalegali na natychmiastowe usunięcie Trumpa przez 25 poprawkę, argumentując, że utrzymanie Trumpa u władzy jest zbyt ryzykowne do 20 stycznia, kiedy to ma zostać zainaugurowany demokrata Joe Biden. Ale ponieważ wiceprezydent Mike Pence nie zamierza usunąć Trumpa, jak wymagałaby poprawka, Demokraci wydają się mieć szerokie poparcie w swoim klubie dla drugiej rundy impeachmentu.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.