Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, January 3, 2021

Ostatnia szansa dla Trumpa, prawie 50 kongresmenów nie zgadza się z wynikiem wyborów, chcą audytu


 Prawie 50 kongresmenów planuje 6 stycznia zakwestionować wyniki wyborów i glosowania elektorów w niektórych stanach.

„Tempo walki z oszustwami wyborczymi i kradzieżami wyborczymi gwałtownie nabiera tempa” - powiedział Mo Brooks, Republikański kongresmen z Alabamy, w wywiadzie dla Fox News.

Aby sprzeciw został rozpatrzony, musi zostać poparty przez co najmniej jednego senatora i jednego kongresmena, co jest bardzo prawdopodobne, ponieważ kilkunastu senatorów ogłosiło w sobotę, że sprzeciwi się wynikom stanu Pensylwania.

Tego typu sprzeciwy to nic nowego. W 2005 roku Demokraci kwestionowali wyniki wyborów w Ohio, ale Kongres po osobnych glosowaniach odrzucił ten protest.

Senatorowie ogłosili w sobotę, że będą sprzeciwiać się wynikom, jeśli komisja wyborcza nie przeprowadzi pilnej 10-dniowej kontroli w celu zbadania zarzutów fałszowania wyborców.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.