Monday, January 11, 2021

Pelosi nie ukrywa dlaczego Demokraci tak bardzo chcą impechementu Trumpa. A gdzie stymulus dla najbardziej poszkodowanych?


 Nikt nie zwraca na to uwagi że temat stymulusa nagle zniknął z agendy Demokratów. Teraz gdy wygrali wszystko co mogli wygrać stymulus już nie jest im potrzebny. Poszkodowani mogą jeszcze troche poczekać. 

Tak niestety jest bo wielka polityka i polityczna zemsta są ważniejsze od wszystkiego innego. Eliminacja Trumpa z polityki aby już nigdy nie mógł kandydować to jeden z motywatorów impeachmentu i mówi to sama Pelosi. Przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi powiedziała tak w wywiadzie dla "60 minut", który został wyemitowany w niedzielę. Innymi słowy Demokraci obawiają się, że za 4 lata Trump może wrócić do polityki i znowu wygrać. 

Jest jeszcze jeden aspekt o którym nikt nie śmie mówić. Chodzi tu o zwyczajną zemstę. Olbrzymia niechęć lub wręcz nienawiść do Trumpa wynika z tego, że Trump przyszedł z ich szeregów. Trump nie tylko ich popierał ale także szczodrze finansował. To Demokraci, a zwłaszcza rodzina Clintonów, podsunęli mu pomysł startu w wyborach aby uniemożliwić Republikanom pobicia bardzo słabej i skorumpowanej kandydatki jaką była Hillary Clinton. Wygranie wyborów przez Trumpa to była zdrada.