Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, January 11, 2021

Pelosi nie ukrywa dlaczego Demokraci tak bardzo chcą impechementu Trumpa. A gdzie stymulus dla najbardziej poszkodowanych?


 Nikt nie zwraca na to uwagi że temat stymulusa nagle zniknął z agendy Demokratów. Teraz gdy wygrali wszystko co mogli wygrać stymulus już nie jest im potrzebny. Poszkodowani mogą jeszcze troche poczekać. 

Tak niestety jest bo wielka polityka i polityczna zemsta są ważniejsze od wszystkiego innego. Eliminacja Trumpa z polityki aby już nigdy nie mógł kandydować to jeden z motywatorów impeachmentu i mówi to sama Pelosi. Przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi powiedziała tak w wywiadzie dla "60 minut", który został wyemitowany w niedzielę. Innymi słowy Demokraci obawiają się, że za 4 lata Trump może wrócić do polityki i znowu wygrać. 

Jest jeszcze jeden aspekt o którym nikt nie śmie mówić. Chodzi tu o zwyczajną zemstę. Olbrzymia niechęć lub wręcz nienawiść do Trumpa wynika z tego, że Trump przyszedł z ich szeregów. Trump nie tylko ich popierał ale także szczodrze finansował. To Demokraci, a zwłaszcza rodzina Clintonów, podsunęli mu pomysł startu w wyborach aby uniemożliwić Republikanom pobicia bardzo słabej i skorumpowanej kandydatki jaką była Hillary Clinton. Wygranie wyborów przez Trumpa to była zdrada.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.