Tuesday, March 2, 2021

Demokraci wzywają Bidena do dodania powtarzających się wypłat do nowego pakietu pomocowego


 Grupa senackich demokratów wzywa prezydenta Bidena do wsparcia powtarzających się czeków stymulacyjnych dla Amerykanów o niskich dochodach w ramach pakietu pomocy na koronawirusa o wartości prawie 2 bilionów dolarów, argumentując, że płatności gotówkowe są konieczne, dopóki gospodarka w pełni nie wyzdrowieje po pandemii.

We wtorkowym liście skierowanym do prezydenta 10 senatorów zwróciło się do administracji o automatyczne przedłużenie zasiłku dla bezrobotnych i wysyłanie cyklicznych bezpośrednich czeków, które byłyby powiązane z określonymi warunkami w gospodarce USA.

Senatorowie nic nie wspomnieli o szczegółach, w tym o wielkości i częstotliwości wypłat, poziomie kwalifikujących dochodów czy warunkach ekonomicznych, które spowodowałyby odcięcie pieniędzy przez rząd federalny.

Wygląda na to, że Demokraci w dalszym ciągu próbują odwrócić uwagę od tego co już jest w Stymulusie a są sygnały, że "inne" punkty w ustawie nie mają nic wspólnego z Covid-em i olbrzymimi trudnościami przed jakimi stanęli zwykli Amerykanie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.