On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Monday, April 19, 2021

Wstrętne zdjęcia uśmiechniętej minister w rosyjskim prosektorium. Polacy wreszcie budzą się w nowej rzeczywistości, możliwości ZDRADY


 Czytamy dzisiaj w internecie o oburzeniu jakie wywołało zdjęcie minister w Polskim rządzie, Ewy Kopacz, która uśmiechnięta pozuje do zdjęć tuż obok niedbale położonego worka zawierającego szczątki ludzkie. A jeśli ktoś pamięta raport Macierewicza z przed kilku lat to wie, że często były to zwykłe worki na śmieci gdzie szczątki ciał były umyślnie mieszane ze śmieciami. 

Polacy wreszcie budzą się w nowej rzeczywistości, możliwości dokonania przez Polski rząd ZDRADY. Bo tylko tak można nazwać udokumentowane zachowanie członków rządu. Pani Kopacz nie jest pierwszym i jedynym członkiem rządu który dał się sfotografować tuż po katastrofie smoleńskiej z uśmiechem na ustach. Mam tutaj oczywiście na myśli premiera Tuska.

Wstyd i hańba.