On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, April 18, 2021

Kongresmenka Maxine Waters wzywa protestujących w Minnesocie do "pozostania na ulicy"


 Reprezentantka Kalifornii, Maxine Waters, pojawiła się w sobotni wieczór na protestach przeciwko brutalności policji w Brooklyn Center w Minnesocie, mówiąc, że demonstranci muszą „pozostać na ulicy” i domagać się sprawiedliwości, dopóki reforma policji nie stanie się rzeczywistością.

„Zamierzam walczyć ze wszystkimi ludźmi, którzy walczą o sprawiedliwość” - powiedziała Waters dziennikarzom na krótko przed 23:00, godziną policyjną. „Musimy wymierzyć sprawiedliwość w tym kraju i nie możemy pozwolić, aby te zabójstwa trwały nadal”.

Zapytana o proces Dereka Chauvina ws. morderstwa, Waters powiedziała dziennikarzom, jeśli były funkcjonariusz policji nie zostanie uznany za winnego zamordowania George'a Floyda: „Musimy pozostać na ulicy i musimy być bardziej aktywni”. Musimy stać się bardziej konfrontacyjni. Musimy się upewnić, że wiedzą, że mamy na myśli być twardzi”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.