On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Sunday, April 18, 2021

Kongresmenka Maxine Waters wzywa protestujących w Minnesocie do "pozostania na ulicy"


 Reprezentantka Kalifornii, Maxine Waters, pojawiła się w sobotni wieczór na protestach przeciwko brutalności policji w Brooklyn Center w Minnesocie, mówiąc, że demonstranci muszą „pozostać na ulicy” i domagać się sprawiedliwości, dopóki reforma policji nie stanie się rzeczywistością.

„Zamierzam walczyć ze wszystkimi ludźmi, którzy walczą o sprawiedliwość” - powiedziała Waters dziennikarzom na krótko przed 23:00, godziną policyjną. „Musimy wymierzyć sprawiedliwość w tym kraju i nie możemy pozwolić, aby te zabójstwa trwały nadal”.

Zapytana o proces Dereka Chauvina ws. morderstwa, Waters powiedziała dziennikarzom, jeśli były funkcjonariusz policji nie zostanie uznany za winnego zamordowania George'a Floyda: „Musimy pozostać na ulicy i musimy być bardziej aktywni”. Musimy stać się bardziej konfrontacyjni. Musimy się upewnić, że wiedzą, że mamy na myśli być twardzi”.