On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, May 31, 2021

Republikanie i Demokraci walczą o definicję infrastruktury


 Demokraci i Republikanie wciąż walczą o definicję infrastruktury, podczas gdy administracja Bidena wydaje się kończyć negocjacje w sprawie pakietu infrastrukturalnego, który wyceniają na 1,7 miliarda dolarów.

Problem polega na tym, że Demokraci drastycznie rozszerzyli definicje na żłobki, przedszkola, domy starców ale nie budynki tylko na opiekę nad dziećmi i osobami starszymi aby rozmydlić to na co naprawdę pójdą pieniądze.

Chodzi tutaj o ogromne, wręcz niewyobrażalne, sumy. Setki miliardów dolarów które pójdą nie na drogi, autostrady, mosty czy linie kolejowe tylko na jakieś nie jasne programy i "benefity".

Wiemy natomiast, że Demokraci planują opłacanie tych olbrzymich wydatków z podniesionych podatków dla "bogatych". Kłopot z tym jaka jest definicja słowa "bogaty".

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.