Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, June 25, 2021

Biden nie podpisze ponadpartyjnej ustawy ws. infrastruktury jeśli nie obejmie ona listy życzeń Demokratów


 Prezydent Biden "przesunął bramkę" pokazując, że w tym wszystkim nie chodzi o jakąś tam infrastrukturę tylko o listę życzeń Demokratów która sama w sobie nigdy nie przejdzie bo nawet niektórzy Demokraci mają wątpliwości. 

Prezydent Biden w czwartek zachwalał nową, dużą, międzypartyjną umowę o wydatkach około 1 biliona dolarów na drogi, mosty i inne inwestycje, ale ostrzegł, że tego nie podpisze dopóki Kongres nie uchwali osobnej ustawy o "infrastrukturze ludzkiej." Ustawy wypełnionej demokratycznymi priorytetami w zakresie rozbudowy "sieci bezpieczeństwa socjalnego" (którą oczywiście będą zarządzali Demokraci i dostawali za to duże pensje). 

To byłby pierwszy raz od lat gdy ktoś z partii Demokratycznej nazywa rzeczy, "infrastruktura ludzka," po imieniu. Tylko po co senatorowie tracili czas na opracowanie kompromisu jeśli Biden w ostatniej chwili oświadcza, że tego nie podpisze?

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.