77th anniversary of the Warsaw Uprising


 The Warsaw Uprising broke out 77 years ago. Let's pay tribute to its participants by celebrating the whole month of August as a Home Army Month.


Friday, June 25, 2021

Biden nie podpisze ponadpartyjnej ustawy ws. infrastruktury jeśli nie obejmie ona listy życzeń Demokratów


 Prezydent Biden "przesunął bramkę" pokazując, że w tym wszystkim nie chodzi o jakąś tam infrastrukturę tylko o listę życzeń Demokratów która sama w sobie nigdy nie przejdzie bo nawet niektórzy Demokraci mają wątpliwości. 

Prezydent Biden w czwartek zachwalał nową, dużą, międzypartyjną umowę o wydatkach około 1 biliona dolarów na drogi, mosty i inne inwestycje, ale ostrzegł, że tego nie podpisze dopóki Kongres nie uchwali osobnej ustawy o "infrastrukturze ludzkiej." Ustawy wypełnionej demokratycznymi priorytetami w zakresie rozbudowy "sieci bezpieczeństwa socjalnego" (którą oczywiście będą zarządzali Demokraci i dostawali za to duże pensje). 

To byłby pierwszy raz od lat gdy ktoś z partii Demokratycznej nazywa rzeczy, "infrastruktura ludzka," po imieniu. Tylko po co senatorowie tracili czas na opracowanie kompromisu jeśli Biden w ostatniej chwili oświadcza, że tego nie podpisze?

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.