On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, June 25, 2021

Biden nie podpisze ponadpartyjnej ustawy ws. infrastruktury jeśli nie obejmie ona listy życzeń Demokratów


 Prezydent Biden "przesunął bramkę" pokazując, że w tym wszystkim nie chodzi o jakąś tam infrastrukturę tylko o listę życzeń Demokratów która sama w sobie nigdy nie przejdzie bo nawet niektórzy Demokraci mają wątpliwości. 

Prezydent Biden w czwartek zachwalał nową, dużą, międzypartyjną umowę o wydatkach około 1 biliona dolarów na drogi, mosty i inne inwestycje, ale ostrzegł, że tego nie podpisze dopóki Kongres nie uchwali osobnej ustawy o "infrastrukturze ludzkiej." Ustawy wypełnionej demokratycznymi priorytetami w zakresie rozbudowy "sieci bezpieczeństwa socjalnego" (którą oczywiście będą zarządzali Demokraci i dostawali za to duże pensje). 

To byłby pierwszy raz od lat gdy ktoś z partii Demokratycznej nazywa rzeczy, "infrastruktura ludzka," po imieniu. Tylko po co senatorowie tracili czas na opracowanie kompromisu jeśli Biden w ostatniej chwili oświadcza, że tego nie podpisze?

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.