On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, June 17, 2021

W środku lata ceny wynajmu samochodów w USA mogą się podwoić w związku z niedoborem w całym kraju


 Według danych zebranych przez Jefferies, nowojorski bank inwestycyjny, średni dzienny koszt wynajmu samochodu w Stanach Zjednoczonych wzrósł w zeszłym miesiącu do rekordowych 63,75 USD - w niektórych przypadkach nawet o 50 procent - gdy gospodarka tego kraju wróciła do życia.

Co więcej, popyt staje się tak gorący - a opłaty za sierpień wynoszą już powyżej 100 USD dziennie - że wielu urlopowiczów może oczekiwać, że zapłaci ponad dwukrotnie więcej niż przed pandemią, zgodnie z danymi dotyczącymi letnich rezerwacji.

Z naszych prywatnych obserwacji wiemy, że ceny nie tylko przekroczyły już 100 dolarów za dzień ale w takich wypożyczalniach jak Enterprise wszystkie samochody są już zarezerwowane.

To wszystko jest zawiązane z ograniczaniem produkcji samochodów w związku z brakami micro procesorów.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.