Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, June 17, 2021

W środku lata ceny wynajmu samochodów w USA mogą się podwoić w związku z niedoborem w całym kraju


 Według danych zebranych przez Jefferies, nowojorski bank inwestycyjny, średni dzienny koszt wynajmu samochodu w Stanach Zjednoczonych wzrósł w zeszłym miesiącu do rekordowych 63,75 USD - w niektórych przypadkach nawet o 50 procent - gdy gospodarka tego kraju wróciła do życia.

Co więcej, popyt staje się tak gorący - a opłaty za sierpień wynoszą już powyżej 100 USD dziennie - że wielu urlopowiczów może oczekiwać, że zapłaci ponad dwukrotnie więcej niż przed pandemią, zgodnie z danymi dotyczącymi letnich rezerwacji.

Z naszych prywatnych obserwacji wiemy, że ceny nie tylko przekroczyły już 100 dolarów za dzień ale w takich wypożyczalniach jak Enterprise wszystkie samochody są już zarezerwowane.

To wszystko jest zawiązane z ograniczaniem produkcji samochodów w związku z brakami micro procesorów.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.