Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, June 13, 2021

Zwolennicy pro-life ostrzegają przed nowym projektem ustawy która gwarantowałby prawo do aborcji w całych Stanach Zjednoczonych, czy Biden nas oszukał?

Biden gruntownie zmienia zdanie na temat poprawki Hyde'a

 Zwolennicy pro-life ostrzegają przed nowym „rażącym” projektem ustawy przygotowanym przez Demokratów w zeszłym tygodniu, mającym na celu ochronę dostępu do aborcji w stanach uchwalających przepisy ograniczające aborcję.

Ustawa o "ochronie zdrowia kobiet" została wprowadzona do Senatu w czwartek przez demokratyczną senatorkę  Tammy Baldwin z Wisconsin i Richarda Blumenthala z Connecticut. Gwarantowałoby to kobiecie prawo do aborcji w USA, nawet jeśli Roe v. Wade zostanie unieważniony.

Wersja Kongresu (House) została wprowadzona przez demokratyczną reprezentantkę Judy Chu z Kalifornii, Lois Frankel z Florydy, Ayann Pressley z Massachusetts; i Veronike Escobar z Teksasu.

„Podczas gdy większość Amerykanów chce rozsądnej ochrony życia nienarodzonych dzieci, proaborcyjni Demokraci szybko zmierzają w przeciwnym kierunku” – poinformowała Katolicka Agencja Informacyjna.

"Ustawa wyeliminowałaby prawie wszystkie prawa stanowe, które regulują aborcję i zmusiłyby sprzeciwiające się szpitale, w tym przede wszystkim szpitale katolickie, i personel medyczny do wykonania lub udziału w procedurze kończącej życie” – powiedział Tom McClusky. „Zlikwidowałaby również poprawkę Hyde'a, która chroni Amerykanów przed płaceniem za aborcje swoimi podatkami”.

Wygląda też na to, że "katolicki" prezydent kłamał także w tej sprawie i teraz popiera tą inicjatywę Demokratów.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.