77th anniversary of the Warsaw Uprising


 The Warsaw Uprising broke out 77 years ago. Let's pay tribute to its participants by celebrating the whole month of August as a Home Army Month.


Sunday, June 13, 2021

Zwolennicy pro-life ostrzegają przed nowym projektem ustawy która gwarantowałby prawo do aborcji w całych Stanach Zjednoczonych, czy Biden nas oszukał?

Biden gruntownie zmienia zdanie na temat poprawki Hyde'a

 Zwolennicy pro-life ostrzegają przed nowym „rażącym” projektem ustawy przygotowanym przez Demokratów w zeszłym tygodniu, mającym na celu ochronę dostępu do aborcji w stanach uchwalających przepisy ograniczające aborcję.

Ustawa o "ochronie zdrowia kobiet" została wprowadzona do Senatu w czwartek przez demokratyczną senatorkę  Tammy Baldwin z Wisconsin i Richarda Blumenthala z Connecticut. Gwarantowałoby to kobiecie prawo do aborcji w USA, nawet jeśli Roe v. Wade zostanie unieważniony.

Wersja Kongresu (House) została wprowadzona przez demokratyczną reprezentantkę Judy Chu z Kalifornii, Lois Frankel z Florydy, Ayann Pressley z Massachusetts; i Veronike Escobar z Teksasu.

„Podczas gdy większość Amerykanów chce rozsądnej ochrony życia nienarodzonych dzieci, proaborcyjni Demokraci szybko zmierzają w przeciwnym kierunku” – poinformowała Katolicka Agencja Informacyjna.

"Ustawa wyeliminowałaby prawie wszystkie prawa stanowe, które regulują aborcję i zmusiłyby sprzeciwiające się szpitale, w tym przede wszystkim szpitale katolickie, i personel medyczny do wykonania lub udziału w procedurze kończącej życie” – powiedział Tom McClusky. „Zlikwidowałaby również poprawkę Hyde'a, która chroni Amerykanów przed płaceniem za aborcje swoimi podatkami”.

Wygląda też na to, że "katolicki" prezydent kłamał także w tej sprawie i teraz popiera tą inicjatywę Demokratów.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.