On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, July 15, 2021

Black Lives Matter obwinia USA, chwali kubański reżim


 Black Lives Matter opublikowało oświadczenie, w którym krytykowało USA i chwaliło rząd Kuby, podczas gdy wyspa była zdestabilizowana przez historyczne protesty i brutalne represje.

W tweecie obwiniano embargo USA za niestabilność kraju i chwaliło kubański rząd za "historyczne" przyznanie azylu „czarnym rewolucjonistom”.

Senator Marco Rubio z Florydy szybko odpowiedział na tweeta.

„Grupa szantażystów znana jako organizacja Black Lives Matter zrobiła sobie dzisiaj przerwę od wyłudzania od korporacji milionów i kupowania sobie rezydencji, aby dzielić się poparciem dla reżimu komunistycznego na Kubie” – napisał na Twitterze Rubio.

Tweet BLM wezwał USA do zniesienia sankcji, które są „okrutną i nieludzką polityką, nałożoną z wyraźnym zamiarem destabilizacji kraju i podważenia prawa Kubańczyków do wyboru własnego rządu, i są w samym sercu obecnego kryzysu na Kubie”.

Najwyraźniej BLM nie może już, i nie chce, ukrywać że to organizacja komunistyczna. Ponieważ zbliżają się następne wolne jeszcze wybory do Kongresu partia "Demokratyczna" nie może jeszcze tego zrobić.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.