Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, July 15, 2021

Black Lives Matter obwinia USA, chwali kubański reżim


 Black Lives Matter opublikowało oświadczenie, w którym krytykowało USA i chwaliło rząd Kuby, podczas gdy wyspa była zdestabilizowana przez historyczne protesty i brutalne represje.

W tweecie obwiniano embargo USA za niestabilność kraju i chwaliło kubański rząd za "historyczne" przyznanie azylu „czarnym rewolucjonistom”.

Senator Marco Rubio z Florydy szybko odpowiedział na tweeta.

„Grupa szantażystów znana jako organizacja Black Lives Matter zrobiła sobie dzisiaj przerwę od wyłudzania od korporacji milionów i kupowania sobie rezydencji, aby dzielić się poparciem dla reżimu komunistycznego na Kubie” – napisał na Twitterze Rubio.

Tweet BLM wezwał USA do zniesienia sankcji, które są „okrutną i nieludzką polityką, nałożoną z wyraźnym zamiarem destabilizacji kraju i podważenia prawa Kubańczyków do wyboru własnego rządu, i są w samym sercu obecnego kryzysu na Kubie”.

Najwyraźniej BLM nie może już, i nie chce, ukrywać że to organizacja komunistyczna. Ponieważ zbliżają się następne wolne jeszcze wybory do Kongresu partia "Demokratyczna" nie może jeszcze tego zrobić.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.