Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, July 4, 2021

Największy związek zawodowy nauczycieli twierdzi, że krytyczna teoria rasowa jest „rozsądna i odpowiednia” dla dzieci

Rodzice protestują przeciwko CRT - zdjęcie Fox News

 Największy w kraju związek nauczycieli zadał kłam twierdzeniom lewicowych działaczy, że krytycznej teorii rasowej (CRT) nie uczy się dzieci – głosując za nią i argumentując, że używanie CRT na zajęciach z nauk społecznych jest „rozsądne i właściwe”.

Stowarzyszenie Edukacji Narodowej zatwierdziło plan „upublicznienia” krytycznej teorii rasowej i dedykowania „zespołu pracowników” do pomocy członkom związku, którzy chcą „zwalczyć retorykę anty-CRT”. Dzięki temu już niedługo się dowiemy, bo przez jakiś czas to było objęte tajemnicą, czego dzieci uczą się w szkołach zamiast matematyki..

Punkt 39 stwierdza również, że związek sprzeciwia się zakazom nauczania krytycznej teorii rasowej i kontrowersyjnego projektu New York Timesa, 1619 Project (*), które mniej więcej połowa stanów USA już wdrożyła.

'1619 Project' uczy, że USA „nie jest wyjątkowym narodem” a jego 'Ojcowie Założyciele' nie wierzyli w demokrację.

Ciekawe jest to, że ta rezolucja zbiegła się ze świętem Dnia Niepodległości. Chcieli nam włożyć palec w oko?

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.