On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, July 4, 2021

Największy związek zawodowy nauczycieli twierdzi, że krytyczna teoria rasowa jest „rozsądna i odpowiednia” dla dzieci

Rodzice protestują przeciwko CRT - zdjęcie Fox News

 Największy w kraju związek nauczycieli zadał kłam twierdzeniom lewicowych działaczy, że krytycznej teorii rasowej (CRT) nie uczy się dzieci – głosując za nią i argumentując, że używanie CRT na zajęciach z nauk społecznych jest „rozsądne i właściwe”.

Stowarzyszenie Edukacji Narodowej zatwierdziło plan „upublicznienia” krytycznej teorii rasowej i dedykowania „zespołu pracowników” do pomocy członkom związku, którzy chcą „zwalczyć retorykę anty-CRT”. Dzięki temu już niedługo się dowiemy, bo przez jakiś czas to było objęte tajemnicą, czego dzieci uczą się w szkołach zamiast matematyki..

Punkt 39 stwierdza również, że związek sprzeciwia się zakazom nauczania krytycznej teorii rasowej i kontrowersyjnego projektu New York Timesa, 1619 Project (*), które mniej więcej połowa stanów USA już wdrożyła.

'1619 Project' uczy, że USA „nie jest wyjątkowym narodem” a jego 'Ojcowie Założyciele' nie wierzyli w demokrację.

Ciekawe jest to, że ta rezolucja zbiegła się ze świętem Dnia Niepodległości. Chcieli nam włożyć palec w oko?

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.