On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, July 23, 2021

Polonia powinna ukarać Demokratów za zdradę Bidena

Było warto? Was it worth it?

 W zeszłym roku ostrzegaliśmy, pomiędzy wierszami lub wprost, przed Bidenem. Niestety Biden wygrał wybory. Uczciwie lub nie, ale jest prezydentem. 

Wydawało by się, że prezydent USA dostrzeże niebezpieczeństwo ze strony Putina dla Polski i Europy Środkowej i go zatrzyma. Niestety, podobnie jak w Jałcie Roosevelt tak teraz Biden stanął po stronie Rosji. Nie jest ważne czy zrobił to ze względu na biznesy swojej rodziny czy na złość Trumpowi i Polsce za dobre stosunki w ostatnich czterech latach. Ważne jest to, że prezydent USA ponownie zdradził swoich sojuszników na rzecz wroga.

Po poprzedniej zdradzie Demokraci nie odczuli gniewu Polonii, jeśli coś takiego miało w ogóle miejsce, ale teraz muszą. Bo jeśli nie to zrobią to znowu, moze nawet za kilka dni gdy poprą Izrael w sprawie mienia bez spadkowego. 

Demokraci już dzisiaj musza bać się naszej reakcji. Tym razem jednak reakcja musi być i Polonia musi w 100 procentach wycofać swoje poparcie dla polityków partii Demokratycznej na każdym szczeblu, od łapaczy psów, po radnych miejskich, kongresmenów i senatorów, aż do prezydenta. Przez następne 4 lata muszą oni przegrać każde jedne wybory. 

To co zrobił Biden moze doprowadzić do wojny z Rosją i jak widzimy Niemcy prawdopodobnie też przyłożą do tego rękę. A my temu nie zapobiegliśmy.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.