78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, August 30, 2021

Amerykański system przeciwrakietowy udaremnił atak na lotnisko w Kabulu. Niesamowite doniesienia


 Lotnisko w Kabulu było dzisiaj rano celem ataku rakietowego który został przechwycony przez amerykański system obrony przeciwrakietowej C-RAM, powiedziała Jennifer Griffin przedstawicielka departamentu obrony USA. Urzędniczka powiedziała, że nie było ofiar.

Amerykanie kontynuują ewakuacje.

Departament Stanu USA wydał oświadczenie podpisane przez około 100 krajów, a także NATO i Unię Europejską, mówiące, że otrzymały „zapewnienia” od talibów, że osoby z dokumentami podróży będą nadal mogły opuścić kraj. Talibowie powiedzieli, że zezwolą na normalne podróżowanie po zakończeniu wycofywania się USA we wtorek i przejmą kontrolę nad lotniskiem.

Fox News za Washington Post donosi niesamowitą rzecz: talibowie chcieli pozwolić USA zabezpieczyć nie tylko lotnisko w Kabulu ale całe miasto na czas ewakuacji. Administracja Bidena, a dokładniej dowódcy armii amerykańskiej, nie przyjęła tej oferty. Jeśli to prawda to arogancja obecnych władz USA sięgnęła już absolutnego zenitu a zwyczajni ludzie cierpią.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.