On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, August 5, 2021

Chiny zmieniły „korporacyjną żądzę zysków” w bron przeciwko USA

Fox News

 Republikański senator Marco Rubio z Florydy powiedział w środę, że Chiny wykorzystały amerykańską „korporacyjną żądzę zysków” przeciwko USA.

Podczas przesłuchania senackiej komisji ds. wywiadu Rubio powiedział: „Czas się obudzić” i spojrzeć na zależność amerykańskich korporacji od Komunistycznej Partii Chin.

„Korporacje amerykańskie są tak zdesperowane, aby uzyskać dostęp do chińskiego rynku, że prowadzą kosztowne bojkoty w amerykańskim stanie, który uchwala prawo, które im się nie podoba” – powiedział Rubio. „Amerykańskie firmy faktycznie zwolniły z pracy Amerykanów mieszkających w Ameryce za powiedzenie lub napisanie czegoś, czego Chiny nie lubią”.

Rubio wskazał na kilka przypadków, w których amerykańskie firmy zwolniły pracowników, usunęły niektóre artykuły odzieżowe z półek w USA i zerwały powiązania z innymi amerykańskimi firmami z powodu presji KPCh.

Republikanin z Florydy ostrzegł, że zagrożenie Chin dla interesów USA wykracza poza kontrolę korporacji i jest „największym nielegalnym transferem bogactwa z jednego narodu do drugiego w historii ludzkości”.

„Długie ramię Chin nie jest jakimś futurystycznym zagrożeniem, już tu jest” – powiedział Rubio. „Chiny kradną od 300 do 600 miliardów dolarów rocznie w amerykańskiej technologii i własności intelektualnej”. 

Przez grzeczność, miejmy nadzieje, Rubio nie wskazał na fakt, ze podobno prezydent i jego rodzina w ciągu  zaledwie kilku lat dorobili się ogromnego majątku na podejrzanych transakcjach w Chinach. Tak samo jest z innymi bardzo znanymi politykami.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.