78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, September 6, 2021

Departament Stanu blokuje prywatne loty ratunkowe z Afganistanu


Amerykanie zaangażowani w ratowanie obywateli USA, posiadaczy zielonej karty i Afgańczyków pozostawionych przez prezydenta Bidena w Afganistanie są przerażeni tym, co określają jako niewytłumaczalne opóźnienia ze strony Departamentu Stanu, które uniemożliwiają lotom ewakuacyjnym opuszczenie kraju.

Opóźnienia Departamentu Stanu lekkomyślnie zagrażają życiu Amerykanów, powiedziały Fox News trzy różne osoby zaangażowane w prywatną ewakuację.

„Nasi ludzie stoją na asfalcie i wystarczy tylko p***** telefon”, jedna z tych osób, która była integralną częścią prywatnych wysiłków ewakuacyjnych z Afganistanu, powiedziała Fox News.

„Jeśli w wyniku tego stracone zostanie jedno życie, krew jest na rękach Białego Domu. Krew jest na ich rękach”, powiedział ten człowiek, dodając: „To nie talibowie nas powstrzymują – brzydzi mnie, gdy to mówię, że to robi rząd Stanów Zjednoczonych”.

Mowa tutaj o sześciu samolotach z tysiącem osób w tym sto obywateli Amerykańskich.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.