Thursday, September 9, 2021

Lewicowi rasiści zaatakowali republikańskiego kandydata na gubernatora Kalifornii


 Demokraci w Kalifornii mają olbrzymi problem. Przeciwko urzędującemu gubernatorowi z ich partii startuje Republikanin, Larry Elder, który jest ... Afryko-Amerykaninem. Innymi słowy czarnoskóry.

To nie może pomieścić się w ich głowach bo od dziesięcioleci lansują się jako partia broniąca "czarnych" przed białymi rasistami z partii Republikańskiej. 

Najwidoczniej nie mogą znaleźć na niego żądnych haków jak to często ma miejsce w takich sytuacjach, na przykład kandydata na prezydenta Harmana Cain czy Bena Carsona, to albo nazywają go białym rasistą w czarnej skórze albo atakują w każdej innej formie, w tym także fizycznej.

„Oczywista rasistka w masce goryla zaatakowała @larryelder, ci ludzie są kompletnie zwariowani” – napisał na Twitterze były kandydat Republikanów do Izby Delegatów Wirginii, Jeffrey A. Dove Jr., w odpowiedzi na nagranie wideo z incydentu.

Konserwatywny kandydat, Larry Elder, powiedział później w środę, że jego ochroniarze zostali zaatakowani z „broni śrutowej”, ale dodał, że „nietolerancyjna lewica nas nie powstrzyma”.