Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, October 7, 2021

Biden używa teatralne studio wyglądające jak jego gabinet w Białym Domu


 Użytkownicy mediów społecznościowych zawstydzali i wyśmiewali prezydenta Bidena w środę po tym, jak po raz kolejny przemówił z fałszywego zestawu Białego Domu, który zawierał cyfrowy monitor pokazujący Ogród Różany w pełnym rozkwicie.

„Powodem, dla którego Biden używa tego dziwacznego wirtualnego zestawu do spotkań w telewizji – a nie rzeczywistego pokoju, takiego jak East Room, Gabinet, Oval, Roosevelt, Sit Room itp. – jest to, że pozwala mu czytać teksty bezpośrednio z monitora. (zamiast telepromptera który można zobaczyć na ekranie)” – napisał na Twitterze Stephen Miller, który był starszym doradcą byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Teatralne studio, które zostało zbudowane naprzeciwko Białego Domu w Eisenhower Executive Office Building, jest używane przez Bidena do wideokonferencji i wydarzeń transmitowanych online. Wyposażone w profesjonalne monitory i oświetlenie, jest tym samym studiem, które Biden użył, by pokazać, jak otrzymuje trzecią dawkę szczepionki Pfizer/BioNTech Covid-19.

To zrodziło serie pytań u dziennikarzy i komentatorów:

"Czy to powszechna rzecz" – zapytała prezenterka Fox 19, Tricia Macke. "Widziałam zdjęcia z planu, kiedy dostał zastrzyk boostera. Właściwie nie wierzyłem, że to prawda".

„Dlaczego Joe Biden czuje potrzebę wykorzystania Fałszywego Białego Domu po drugiej stronie ulicy od rzeczywistego Białego Domu” – zapytał konserwatywny komentator i podcaster Benny Johnson.

„Dlaczego Biały Dom zbudował dla Joe Bidena dosłowne studio teatralne z fałszywymi oknami” – zapytała Abigail Marone, sekretarz prasowy senatora republikańskiego z Missouri, Josha Hawleya. "To bardzo dziwne."

„Czy oni nie wpuszczają go do rzeczywistego Białego Domu?” Zastanawiała się dziennikarka z New Hampshire, Kimberly Morin.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.