Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, October 11, 2021

Southwest odwołuje ponad 1000 lotów, politycy podejrzewają że przez nakaz szczepień w pracy


 Senator Ted Cruz z Teksasu spekulował na Twitterze na temat decyzji Southwest Airlines o anulowaniu ponad 1000 lotów zaledwie kilka dni po tym, jak związek pilotów zwrócił się do sądu o zablokowanie nowego mandatu firmy na szczepienia przeciwko COVID-19. Linie lotnicze obwiniają za odwołane loty „zakłócającą pogodą” i problemami z kontrolą ruchu lotniczego.

„Nielegalne nakazy szczepień Joe Bidena pracują!” Cruz napisał na Twitterze. „Nagle brakuje nam pilotów i kontrolerów ruchu lotniczego”.

Linia lotnicza ogłosiła w zeszłym tygodniu, że – ze względu na nowe przepisy administracji Bidena – jej pracownicy muszą zostać zaszczepieni przeciwko COVID-19 i mają czas do 8 grudnia na pełne zaszczepienie. Pracownicy mogą ubiegać się o wyjątki medyczne lub religijne.

Southwest poinformował, że musi nakazać szczepienia ze względu na nowe przepisy administracji Bidena, wymagające od firm posiadających kontrakty federalne zaszczepienia personelu. Praca Southwest dla rządu obejmuje latanie wojskiem w nagłych wypadkach i przenoszenie poczty dla US Postal Service.

Według Bloomberga, stowarzyszenie pilotów Southwest Airlines w piątek zakwestionowało mandat firmy w sądzie federalnym w Dallas, twierdząc, że polityka „bezprawnie narzuca nowe warunki zatrudnienia, a nowa polityka grozi zwolnieniem każdego pilota, który nie został w pełni zaszczepiony do 8 grudnia 2021 roku”.

Według FlightAware, strony internetowej, która śledzi odwołania i opóźnienia lotów, Southwest odwołał 1018 lotów i miał 597 opóźnień tylko w niedzielę. W sobotę linia lotnicza odwołała 808 lotów i miała 1187 opóźnień.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.