Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, November 14, 2021

Gubernator Michigan zawetowała ustawę wybaczającą firmom pierwsze naruszenia zasad COVID


 Gubernator stanu Michigan, Gretchen Whitmer (na zdjęciu), zawetowała w zeszłym tygodniu popierany przez Republikanów projekt ustawy, który dawałby firmom stanowym przebaczenie za pierwsze naruszenie bezpieczeństwa związane z koronawirusem, twierdząc, że miałoby to „katastrofalne konsekwencje”.

Zgodnie z ustawą, wcześniej ukarane grzywną firmy miały kwalifikować się do zwrotu, poinformowała stacja FOX 2 w Detroit.

Kontrolowany przez Republikanów Senat stanowy uchwalił ustawę w zeszłym tygodniu, podczas gdy Izba Stanowa uchwaliła ją z pewnym poparciem Demokratów.

Ustawa miała pomóc firmom zmagającym się z pandemią i została zaproponowana po doniesieniach o bezlitosnej egzekucji, niektórzy właściciele biznesów zostali nawet uwiezieni, powiedzieli zwolennicy.

Administracja bezpieczeństwa i higieny pracy dla stanu Michigan (MIOSHA) nakłada grzywny na firmy, które naruszają zasady bezpieczeństwa wirusowego, które według krytyków w dużej mierze polegają na zarządzeniu koronawirusym Whitmer, które zostało uznane za niekonstytucyjne przez Sąd Najwyższy Michigan w październiku 2020 roku.

MIOSHA zaprzecza temu, argumentując, że ma uprawnienia na mocy swojej klauzuli ogólnego obowiązku do szerokiego określania standardów bezpieczeństwa i nakładania grzywien.

To ważna sprawa bo szykuje się walka prawna na skale całego kraju o to czy federalna administracja bezpieczeństwa i higieny pracy, OSHA, może być wykorzystana przez prezydenta Bidena do wprowadzenia obowiązkowego szczepienia pracowników wszystkich przedsiębiorstw co według Republikanów jest obejściem Konstytucji według której nawet Kongres nie moze wprowadzić takiego prawa.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.