Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, November 13, 2021

Nagłe zainteresowanie sytuacją na polskiej granicy w CNN

CNN - dzisiaj

 Wczoraj praktycznie większość dnia, i nikt nie wie dlaczego,  CNN poświeciła na informowanie o sytuacji na na polskiej granicy. Tylko ci którzy naprawdę wiedzą co się tam dzieje mają szanse zorientować się, że CNN umiejętnie omija niektóre aspekty a uwypukla inne. Puszczane są "rzadkie widea z granicy" które "pokazują rzeczywistość w kryzysie" z obozu migrantów. 

"Migranci – w większości z Bliskiego Wschodu i Azji, którzy mają nadzieję na podróż z Polski w głąb Europy – gromadzą się po białoruskiej stronie granicy, gdzie zmagają się z gorzką pogodą i brakiem żywność i opieki medycznej," - pisze CNN.

Wprawdzie piszą o tym, że kryzys wywołała Białoruś ale uwypuklane są informacje, że organizacje humanitarne potępiają Polskę. Nic o poparciu z Unii i NATO.

"Tymczasem tysiące ludzi tkwi między Polską a Białorusią w warunkach, które Organizacja Narodów Zjednoczonych nazwała „katastrofalnymi”. Desperackie sceny głodu i hipotermii rozgrywają się w lasach i prowizorycznych obozach na granicy, gdy nasila się spór geopolityczny," - pisze CNN.

Wygląda na to, że dzisiaj sytuacja na polskiej granicy zdominuje informacje ze świata w CNN. Co ciekawe, wczoraj było więcej materiałów o polskiej granicy niż amerykańskiej przez co najmniej dwa tygodnie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.