Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, November 12, 2021

Gubernator Florydy rozważa wysłanie migrantów do Delaware skąd pochodzi Biden


 Gubernator Florydy Ron DeSantis w środę rozważał wysłanie migrantów do stanu Delaware, ojczystego stanu prezydenta Bidena, w odpowiedzi na dziesiątki, więcej niż 70, lotów migrantów, które według DeSantis wylądowały na Florydzie na rozkaz administracji Bidena.

„Jeśli zamierzają tu przylecieć, zapewnimy im autobusy” – powiedział DeSantis o migrantach przysyłanych samolotami. „Wyślę ich do Delaware, zrobię tak”.

The Washington Examiner poinformował, że urzędnicy powiedzieli im, że administracja Bidena odmówiła poinformowania biura gubernatora o tym, kto zapewnia loty i innych informacji. DeSantis powiedział Fox News, że loty odbywają się w późnych godzinach nocnych, o „pierwszej, drugiej lub trzeciej nad ranem”. Dodał, że loty były „niezapowiedziane” i nie otrzymał „żadnego powiadomienia”, a tym samym nie miał możliwości zawetowania lotów.

Wysyłanie migrantów na Florydę to "f*** you" ze strony Bidena wobec gubernatora który ciągle sprzeciwia się jego zarządzeniom i odnosi sukcesy, w tym także gospodarcze, w walce z pandemią. Ron DeSantis prawdopodobnie będzie także kandydował na prezydenta.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.