On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Saturday, January 22, 2022

Miasteczko w stylu „Starego Zachodu” na sprzedaż


 W Colorado na 320-akrowym ranczu, prawie cztery godziny jazdy od Denver mieści się miasteczko, które ma wszystko, co jest potrzebne na Starym Zachodzie, w tym salon, sklep wielobranżowy i kaplicę.

Nieruchomość została kupiona przez dwóch braci w 2005 roku za 730 033 dolarów. Bracia wydali 10,8 miliona dolarów na rozbudowę nieruchomości w nowoczesne miasteczko.

Inne obiekty na nieruchomości to: sala taneczna, dwie oryginalne kabiny z historycznej linii dyliżansów, Hoaglund Stagecoach, stodoła, minigolf, podłączenie dla przyczep kempingowych i trzypokojowy, z trzema łazienkami, zajazd.

Bracia sprzedali nieruchomość w 2011 roku za prawie 2 miliony dolarów. I od tego czasu przechodziła z rąk do rąk jeszcze dwa razy.

Obecnie jest wyceniona na 4,7 miliona dolarów.