On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, May 12, 2022

Panika wśród rodziców w USA: niedobór mleka dla niemowląt osiąga poziom kryzysu


 Rodzice niemowląt w całych Stanach Zjednoczonych zwracają się do mediów społecznościowych, błagając o relacje w mediach i działania polityczne, jednocześnie publikując zdjęcia pustych półek sklepowych, ponieważ niedobór mleka modyfikowanego dla niemowląt w tym kraju wciąż się pogłębia.

„Jeśli media głównego nurtu mogą mówić o braku papieru toaletowego co godzinę, powinny mówić przynajmniej o braku mleka modyfikowanego dla niemowląt” – napisała na Twitterze jedna z nowych mam w kwietniu. „Skończyło się na znalezieniu marki Amazon w Internecie, ale nie wszyscy mają tyle szczęścia. Podziel się. To jest każdy sklep!”

Problem wykracza poza znalezienie konkretnych preparatów, które mogą tolerować poszczególne dzieci. Wielu rodziców w ogóle miało problemy ze znalezieniem formuły, a dostawy nie jest już niezawodne.

Ludzie coraz częściej zwracają się na Twitterze i Facebook do innych z wezwaniami do działania.

„Niedobór formuły dla niemowląt jest nierealny!” ZAPEWNIJ TYM DZIECIOM trochę JEDZENIA!”, napisała na Twitterze jedna mama, dodając, że „ten kryzys jest wszędzie”. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.